Soundsgate patří k etablovaným značkám na poli hudby a hudební produkce se zaměřením na audiovizuální formáty. Pracuje s českými i zahraničními umělci se zkušenostmi z celého světa a díky vynikajícímu talent managementu je leaderem v tvorbě audioprodukčních formátů.

Zároveň je pořadatelem jedinečné světové akce Composers Summit, která v Praze přivítá ty nejvěhlasnější hollywoodské skladatele filmové hudby.Summit byl založen s touhou a ve snaze edukovat profesionály v audiovizi.

Vytváří platformu pro unikátní setkání amatérů i expertů, kteří tak mohou v rámci několikadenní události tvořit nová díla, inspirovat se, sdílet své mnohaleté pracovní zkušenosti či navázat cenné spolupráce.Během summitu se uskuteční více než 40 workshopů pod vedením hollywoodských skladatelů, proběhne nespočet veřejných diskusí, přednášek.

Vrcholem akce jsou tematické koncerty pro širokou veřejnost pod vedením světově uznávaných skladatelů. Do programu je zahrnuta i speciální část věnovaná hudbě v gamingu a trendům v moderní výbavě nahrávacích studií.